icon

Brainly

5.11.5 için
Android

4.2

13

Dünyanın dört bir yanından beyin gücüne erişin

318.1k

Bu uygulamayı oyla

+3

Brainly, bilgilerini ve yeteneklerini birbirlerine ödevlerinde yardımcı olmak için kullanan büyük bir öğrenci topluluğudur. Bu uygulama topluluğun resmi Android uygulamasının dünyanın dört bir yanından binlerce öğrencinin birbirleriyle irtibata geçmesi için dizayn edilmiştir. Karmaşık matematik problemlerini de içeren her çeşit ev ödevi problemiyle ilgili neredeyse sınırsız bilgiye sahip topluluğa dalın. Artık, ister aşina olduğunuz konularda yardım teklif edin, isterseniz topluluğun deneyimine başvurun ve dünyanın dört bir yanından diğerleriyle irtibata geçin.

Brainly'nin ana menüsü günün en popüler sorularından bazılarını gösterir. Ayrıca, en çok tartışılan soruları da verir ve kendi cevabınızı ölçebilirsiniz. Bir soruya hızlıca dokunduğunuzda, herhangi bir soruna birçok farklı yanıt görüntülenir. Sorularınızı yanıtlamak için üretilen tüm bilgilerin topluluk temelli olması, çoğu zaman, seçtiğiniz konu hakkında çok daha küresel, açık uçlu bir yanıt alacağınız anlamına gelir.

Zor bir ev ödevi sorusunu nasıl çözeceğinizden emin değilseniz ya da sadece tam olarak anlamadığınız bir şey okuyorsanız, Brainly, okulda neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için harika bir fırlatma rampasıdır. Sadece birkaç saniye içinde neredeyse her konu hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Ayrıca diğer kullanıcıları veya belirli ilgi alanlarını takip etmeyi de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde merakınızı uyandıran konuları daha derinlemesine inceleme şansı elde edersiniz. En zor ev ödevi sorularını bile çözen uygulama Brainly sayesinde binlerce farklı konu hakkında bilgi edinin ve 60 milyondan fazla öğrenciden harika yardım almanın tadını çıkarın.
X